Zasílání novinek

PrestaShop

Nakladatelství Lucka Bohemia s.r.o. vydává knihyod roku 2008, kdy navázalo na předchozí činnosti Nakladatelství Lucka.

Ediční profil nakladatelství není vyhraněný. Snažíme se hledat zajímavá nová témata a náměty, znovuobjevit a uvést na trh již dříve osvědčené autory a tituly, případně rozšířit nabídku knih autorů již zavedených.  

Nakladatelství Lucka odstartovalo svou činnost úspěšným a také zfilmovaným titulem FORREST GUPM ve výborném překladu Šimona Pellara. Následně jsme od autora Winstona Grooma vydali jeho další dvě knihy Gump & C.o. a Taková pěkná ženská. Znovu jsme na trh uvedli knihy populárního Ericha Segala a kromě nejznámější  LOVE STORY a úspěšného titulu DOKTOŘI jsme vydali jeho beletristické dílo kompletně.

Naše nakladatelstvíznovu vydalo knihy Mary Bardové, sestry Betty MacDonaldové. K nejúspěšnějším patřily tituly Slasti a strasti života s doktorem a Čtyřicítka - no a co ? Mezi další bestsellery nakladatelství patřily Růže pro Algernon nebo třeba slavný americký román Medojedky od Roberta Ruarka.

V poslední době se LUCKA BOHEMIA zaměřila také na knihy pro mladé maminky. Na populární vlně se svezla kniha A DOST! Američanky Pamely Druckermanové žijící ve Francii. Inspirovala se právě francouzskými rodiči, kteří svým dětem nastavují pevné mantinely, už když jsou ještě v kočárku. Humorný titul ZPOVĚD ŠÍLENE MATKY americké blogerky Jill Smoklerové je určen třeba i vícenásobným matkám, nicméně rozesměje a pobaví i čtenáře bezdětné. Naopak jedna z našich posledních knih OD TOHO CHLAPA RUCE PRYČ od Natasha Burton, Julie Fishman a Meagan McCrary je určena slečnám a dámám ještě nezadaným a varuje je, na co si dát u případných nápadníků pozor!

Ke spolupráci s překladatelem Šimonem Pellarem se nakladatelství vrací v právě připravovaném titulu MASH, ANEB JAKO TO BYLO DOOPRAVDY. Skutečný příběh amerického doktora RICHARDA HOOKERA sloužícího v korejské válce určitě zaujme a nadchne všechny milovníky a příznivce stejnojmenného televizního seriálu.

 LUCKA BOHEMIA připravuje další porci postřehů, příběhů, vtipných historek a rad blogerky Jill Smoklerové,  stejně jako novou příručku o výchově dětí od Pamely Druckermanové. Dočkat se můžete také reedicí oblíbených románů Ericha Segala, ve kterých se umně snoubí laskavý humor, láska i napětí. 

Nenechte si naše knihy ujít! Těšíme se na vaše ohlasy.